fbpx

Setomaa Aasta Alustav Ettevõte 2021

12. oktoobri õhtupoolikul jagati Meremäel Setomaa Turismitalus välja Setomaa valla aasta ettevõtlustunnustused. Aasta ettevõtja tiitel läks Jalmar Vabarna ettevõttele Folk Massidesse, kes viis ellu suurprojekti ehitades välja omanäolise välilava ning korraldas pea pooled suvised kultuurisündmused Setomaal.

Alustav ettevõte Elu Allikas OÜ ja Mikk Hardi Tuisk

Elu Allikas OÜ on teadaolevalt ainus ettevõte Võru maakonnas, kes tegeleb kaevude puhastamise, taastamise ja rajamisega. Lisaks on ettevõttes kasutusel pumpade ühendamise meetod, mis võimaldab puhastada kaeve, mis on sügavamad kui 20 meetrit. Tegemist on tugeva missioonitundega ettevõtjaga, kelle ettevõtte missioon on sõnastatud nii – Elu Allikas OÜ missiooniks on, et puhas joogivesi jõuaks kõikide piirkonna inimesteni. Suurt tähelepanu pööratakse sõbralikule ja abivalmile klienditeenindusele, pakutakse ka paindlike maksetingimusi

Uueks hooajaks on  plaanis investeerida rekkasse ja puurmasinasse, et kaevu kaevamismeeskond, kes praegu teeb tööd käsitsi, saaks vähesema füüsilise vaevaga luua endale aastaringse ja stabiilse töökoha.

2020. aasta kevadel kaevasid Elu Allikas OÜ töömehed kaevu Nedsaja külaplatsile. Projekt viidi ellu oma kodukülas ning rahastust oli tellija MTÜ Nedsaja Küla Selts küsinud erinevatest projektimeedetest.

Artikkel ilmus: https://setomaa.kovtp.ee/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email