Salvkaevu puhastamine

Meie missioon on pakkuda kõigile võimalust nautida puhast joogivett 

Seetõttu hoolime igast kaevust ja garanteerime töö kõrgeima kvaliteedi. 

Kui vee tase kaevus hakkab märgatavalt alanema, vee kvaliteet ei ole hea või tundub, et kaev ei täitu enam nii kiiresti kui varem, siis tuleks ette võtta kaevu puhastamine.

Puhastuse käigus anname Sulle kaevu käekäigust põhjaliku ülevaate, pumpame kaevu vanast veest tühjaks, kaevame sette välja kuni kaevu põhjani ja puhastame kaevu seinad.

Lisaks tihendame rakked, et pinnavesi ei pääseks kaevu ja desinfitseerime efektiivse ja ohutu Dutrion lahusega kaevu, vee ja torustiku. 

Kaevu puhastamine tagab, et Teie kaevus on alati puhas vesi

Kaevus on rohkem vett.

Vesi on puhas ja hea maitsega.

Kaevu eluiga pikeneb.

Varu endale vett.

Sõltuvalt veesoonest võib veetaseme taastumine võtta aega mõnest minutist kuni mõne päevani. Kuna seda aega on kaugelt võimatu ennustada, tuleks eelnevalt veenduda, et Sul oleks olemas vajalik vesi. Võid varuda ka nõusid, mille kaevumeister saaks Sinu jaoks ära täita.

Võimalusel eemalda kaevumaja.

Enne kaevumeistri kohale jõudmist oleks mõistlik eemaldada kaevumaja, siis saab kaevumeister kohe tööga pihta hakata. Kui selleks vajalikud vahendid, aeg või oskused puuduvad, siis teeme seda ise.

Mõtle vee ja sette peale.

Enne tööga alustamist küsib kaevumeister, kuhu suunda pumbata vesi ja kuhu panna kaevust tulnud sete. Kaevu põhjast välja kaevatud sete sobib ideaalselt mõne augu täitmiseks või ebatasasuse silumiseks.

Küsi kaevu puhastamisele pakkumist!

  Meie teenus on kaevuomanike seas kõrgelt hinnatud.

  Töö kiire ja korralik, tulemus SUPER! Tegija arukas ja mõistev. Kindlasti soovitan!

  Marika Järv

  Rahulolev klient
  Nojah, tegijaid vaadates jäi tunne nagu kaevu puhastamine oleks imelihtne 😁 Väga rahul, tegid kenasti töö ära ja jagasid ka nõuandeid.

  Kristi Ojaste

  Rahulolev klient
  Mikk tunneb ja armastab oma tööd ning loob väärtust sügavalt ja hoolega. Soovitan!

  Kairi Kivirähk

  Rahulolev klient
  Mulle kui praktiseerivale ehitusinsenerile on hingelähedane, kui noored inimesed ajavad oma asja suure entusiasmiga ning jäävad selle juures veel ka ülimalt professionaalseks. Hoolivad sellest mida nad teevad ja ei unusta seejuures asjaolu, milleks nad seda teevad. Sellise klienditeeninduse kogemine on elamus, mida kohtab harva. Soovitan Mikku julgelt ka kõigile teistele, lisaks ka oma kolleegidele. Kahjuks ei ole selline kogemus ehitussektoris normaalsus. Mikk jätka seda joont!

  Jüri Org

  Ehitusinsener
  Supper Kiire Töö Soovitan!!

  Veiko Talumees

  Rahulolev klient
  Motiveeritud ja kiire reageerimisega ettevõte. Ühed oma valdkonna parimaid. (Tõlge)

  Elie Pereira

  Rahulolev klient