Uue salvkaevu kaevamine

Kaevame oma kaevud pühendumise ja südamega.

Me kaevame kaevu ajal, mil maapind on piisavalt kuiv – sedasi saab kaev rajatud soonele, kus vesi voolab aastaringselt, ka põuasel ajal. 

Kaevu rajame alati kahe või rohkema veesoone ristumise kohale, sedasi tagame kaevu parema veega varustatuse ning vajadusel saab kaevu süvendada ka järgmise veesooneni. 95% meie määratud kaevu sügavustest jäävad +/- 1m sisse. 

Me rajame kaeve vaid 1000 mm-se sisemõõduga rakkega, sedasi on kaevus ühe meetri veesamba kohta ÜLE 30% (peaaegu 300L) rohkem vett, kui 800 mm-se sisemõõduga rakkega rajatud kaevus.

Kui aja jooksul peaks maapinnas veesüsteemid muutuma või veetase alanema, siis saame selliselt rajatud kaevu 800 mm-se sisediameeteriga rakkega süvendada. Sedasi saame pakkuda Teile garantiid, et me ei jäta Teid hätta ka aastate pärast, vaid aitame jõuda eduka lahenduseni!

Meie masinapargis on vaid 4X4 masinad, millega säästame Teie haljastust ning jõuame ka kõige keerulisema ligipääsuga kliendini. Pärast kaevu rajamist aitame rõõmuga tekkinud pinnase tasandada.

Leiame kaevu jaoks koos Sinuga sobiva asukoha.

Keskmise kaevu saame nädalaga valmis.

Veendume, et Sinu kaevus oleks vesi alati olemas.

Aitame leida kaevule õige asukoha.

Kaevu puhul on asukoha valik väga oluline. Hoolitseme, et kaev saaks veesoonte ristumise kohale ja oleks piisavalt eemal septikutest ning muudest reostusohtudest.

Planeerime kaevamise õigele ajale.

Ootame ära aja, mil kevadine suurvesi on taandunud ja pinnas on kaevamiseks piisavalt kuiv. Vastasel juhul on veesooned tavapärasest kõrgemal ning veetaseme langedes võib kaev sootuks kuivale jääda.

Leiame võimaliku parima viisi.

Rajame kaevu vastavalt olukorra tingimustele ja kliendi soovile.
Juhime siiski tähelepanu, et ettevõte ei saa võtta vastutust veesoones voolava vee kvaliteedi eest, s t kui vees on suur mineraalisisaldus (nt raud, nitraadid vms). See on sellisel juhul antud piirkonna eripära. Siiski juhtub seda salvkaevudega üliharva, et vesi ei vasta joogivee kvaliteedi nõuetele.

Võta kaevumeistriga ühendust!

  Meie teenus on kaevuomanike seas kõrgelt hinnatud.

  Töö kiire ja korralik, tulemus SUPER! Tegija arukas ja mõistev. Kindlasti soovitan!

  Marika Järv

  Rahulolev klient
  Nojah, tegijaid vaadates jäi tunne nagu kaevu puhastamine oleks imelihtne 😁 Väga rahul, tegid kenasti töö ära ja jagasid ka nõuandeid.

  Kristi Ojaste

  Rahulolev klient
  Mikk tunneb ja armastab oma tööd ning loob väärtust sügavalt ja hoolega. Soovitan!

  Kairi Kivirähk

  Rahulolev klient
  Tahan eriti tänada ning kiidusõnu öelda mõlema kaevumeistri kohta. Tööd tehti selgelt südamega ning hoolega ja olen ka väga tänulik, et vastati lahkelt kõigile küsimustele.

  Henrik Peinar

  Rahulolev klient
  Mulle kui praktiseerivale ehitusinsenerile on hingelähedane, kui noored inimesed ajavad oma asja suure entusiasmiga ning jäävad selle juures veel ka ülimalt professionaalseks. Hoolivad sellest mida nad teevad ja ei unusta seejuures asjaolu, milleks nad seda teevad. Sellise klienditeeninduse kogemine on elamus, mida kohtab harva. Soovitan Mikku julgelt ka kõigile teistele, lisaks ka oma kolleegidele. Kahjuks ei ole selline kogemus ehitussektoris normaalsus. Mikk jätka seda joont!

  Jüri Org

  Ehitusinsener
  Supper Kiire Töö Soovitan!!

  Veiko Talumees

  Rahulolev klient
  Motiveeritud ja kiire reageerimisega ettevõte. Ühed oma valdkonna parimaid. (Tõlge)

  Elie Pereira

  Rahulolev klient