Uue salvkaevu kaevamine

Kaevame oma kaevud käsitsi ja südamega

Käsitsi kaevu kaevamisel on palju eeliseid.

Meie kaevame kaevu ajal, mil maapind on piisavalt kuiv – sedasi saab kaev rajatud soonele, kus voolab vesi aastaringselt, mitte vaid märjal ajal. 

Kaevu kaevamisel lähtume veesoontest, mitte ligipääsu võimalusest, sest meil puudub rasketehnika. Ühtlasi säilib õue haljastus ja ilu. 

Käsitsi jätkub kaevu kaevamine ka pärast veesooneni jõudmist, pumbates kaevamise ajal vett välja – sedasi suureneb veemaht kaevus.

Kui arvad, et Sinu jaoks on parem, kui kaev rajatakse ekskavaatoriga, siis oleme valmis ka selleks. 

Leiame kaevu jaoks koos Sinuga sobiva asukoha.

Keskmise kaevu saame nädalaga valmis.

Veendume, et Sinu kaevus oleks vesi alati olemas.

Aitame leida kaevule õige asukoha.

Kaevu puhul on asukoha valik väga oluline. Hoolitseme, et kaev saaks veesoonte ristumise kohale ja oleks piisavalt eemal septikutest ning muudest reostusohtudest.

Planeerime kaevamise õigele ajale.

Ootame ära aja, mil kevadine suurvesi on taandunud ja pinnas on kaevamiseks piisavalt kuiv. Vastasel juhul on veesooned tavapärasest kõrgemal ning veetaseme langedes võib kaev sootuks kuivale jääda.

Leiame võimaliku parima viisi.

Rajame kaevu vastavalt olukorra tingimustele ja kliendi soovile.
Juhime siiski tähelepanu, et ettevõte ei saa võtta vastutust veesoones voolava vee kvaliteedi eest, s t kui vees on suur mineraalisisaldus (nt raud, nitraadid vms). See on sellisel juhul antud piirkonna eripära. Siiski juhtub seda salvkaevudega üliharva, et vesi ei vasta joogivee kvaliteedi nõuetele.

Võta kaevumeistriga ühendust!

  Galerii meie tegemistest.

  Meie teenus on kaevuomanike seas kõrgelt hinnatud.

  Töö kiire ja korralik, tulemus SUPER! Tegija arukas ja mõistev. Kindlasti soovitan!

  Marika Järv

  Rahulolev klient
  Nojah, tegijaid vaadates jäi tunne nagu kaevu puhastamine oleks imelihtne 😁 Väga rahul, tegid kenasti töö ära ja jagasid ka nõuandeid.

  Kristi Ojaste

  Rahulolev klient
  Mikk tunneb ja armastab oma tööd ning loob väärtust sügavalt ja hoolega. Soovitan!

  Kairi Kivirähk

  Rahulolev klient
  Tahan eriti tänada ning kiidusõnu öelda mõlema kaevumeistri kohta. Tööd tehti selgelt südamega ning hoolega ja olen ka väga tänulik, et vastati lahkelt kõigile küsimustele.

  Henrik Peinar

  Rahulolev klient
  Mulle kui praktiseerivale ehitusinsenerile on hingelähedane, kui noored inimesed ajavad oma asja suure entusiasmiga ning jäävad selle juures veel ka ülimalt professionaalseks. Hoolivad sellest mida nad teevad ja ei unusta seejuures asjaolu, milleks nad seda teevad. Sellise klienditeeninduse kogemine on elamus, mida kohtab harva. Soovitan Mikku julgelt ka kõigile teistele, lisaks ka oma kolleegidele. Kahjuks ei ole selline kogemus ehitussektoris normaalsus. Mikk jätka seda joont!

  Jüri Org

  Ehitusinsener
  Supper Kiire Töö Soovitan!!

  Veiko Talumees

  Rahulolev klient
  Motiveeritud ja kiire reageerimisega ettevõte. Ühed oma valdkonna parimaid. (Tõlge)

  Elie Pereira

  Rahulolev klient