fbpx

Salvkaevu renoveerimine

Hästi töötav vana kaev on tõeline rikkus!

Vanasti rajati tihti kaevud hoole ja armastusega parimatele veesoontele – just seepärast ongi vanade kaevude taastamine meie suurim kirg! 

Aitame vahetada pealmised purunenud rakked uute vastu, rajame maakivi kaevudele veelukke, taastame puitraketega kaeve ja palju muud.

Tihti on vana kaevu renoveerimine kordades odavam kui uue rajamine.

Kui kaev on hädas, siis võta meiega ühendust ja leiame parima lahenduse!

Toome vana kaevu uuele elule

Säästad kordades rohkem kui uue kaevu rajamisega

Vana veesoon jääb harva kuivale

Varu endale vett.

Sõltuvalt kaevust võib veetaseme taastumine võtta aega mõnest minutist kuni kahe päevani. Seda aega on enne töödega alustamist keeruline ennustada. Seega veendu, et sul oleks igapäevaseks majandamiseks vesi olemas.

Eemalda kaevumaja.

Enne kaevumeistri kohale jõudmist oleks mõistlik eemaldada kaevumaja, sest siis saab kaevumeister kohe töödega pihta hakata. Kui selleks vajalikud vahendid, aeg või oskused puuduvad, siis teeme seda ise.

Mida teha kaevu taastamisest ülejäänud rakete ja settega?

Mõtle korraks oma krundi peale paljud meie kliendid on leidnud, et kaevust välja kaevatud sete on ideaalne mõne lohu või augu täitmiseks ja vanasse rakkesse saab toreda lillepeenra rajada.

Võta kaevumeistriga ühendust!

  Põnevat ja harivat lugemist kaevudest

  Puhas vesi Hajaasustuse programmi abil

  Hajaasustuse programm on mõeldud selleks, et parandada hajaasustusega maapiirkondades elavate perede elutingimusi. See aitab kaasa, et maapiirkonnas jääks elu ikka püsima. Hajaasustuse programmi 2024. aasta

  Loe rohkem

  Salvkaevu (põhja-)veereostus ja lahendused

  Salvkaevu jõuab vesi pindmistest põhjavee kihtidest ja veesoontest. Olenevalt piirkonnast ei pruugi salvkaevud väga sügavad olla, mistõttu võib ka maapealne reostus lihtsamini kaevuvee kvaliteeti mõjutada.

  Loe rohkem

  Meie teenus on kaevuomanike seas kõrgelt hinnatud

  Töö kiire ja korralik, tulemus SUPER! Tegija arukas ja mõistev. Kindlasti soovitan!

  Marika Järv

  Rahulolev klient
  Nojah, tegijaid vaadates jäi tunne nagu kaevu puhastamine oleks imelihtne 😁 Väga rahul, tegid kenasti töö ära ja jagasid ka nõuandeid.

  Kristi Ojaste

  Rahulolev klient
  Mikk tunneb ja armastab oma tööd ning loob väärtust sügavalt ja hoolega. Soovitan!

  Kairi Kivirähk

  Rahulolev klient
  Tahan eriti tänada ning kiidusõnu öelda mõlema kaevumeistri kohta. Tööd tehti selgelt südamega ning hoolega ja olen ka väga tänulik, et vastati lahkelt kõigile küsimustele.

  Henrik Peinar

  Rahulolev klient
  Mulle kui praktiseerivale ehitusinsenerile on hingelähedane, kui noored inimesed ajavad oma asja suure entusiasmiga ning jäävad selle juures veel ka ülimalt professionaalseks. Hoolivad sellest mida nad teevad ja ei unusta seejuures asjaolu, milleks nad seda teevad. Sellise klienditeeninduse kogemine on elamus, mida kohtab harva. Soovitan Mikku julgelt ka kõigile teistele, lisaks ka oma kolleegidele. Kahjuks ei ole selline kogemus ehitussektoris normaalsus. Mikk jätka seda joont!

  Jüri Org

  Ehitusinsener
  Supper Kiire Töö Soovitan!!

  Veiko Talumees

  Rahulolev klient
  Motiveeritud ja kiire reageerimisega ettevõte. Ühed oma valdkonna parimaid. (Tõlge)

  Elie Pereira

  Rahulolev klient