fbpx

Võta kaevumeistriga ühendust!

  Meie töökas kollektiiv

  Mikk

  JUHT

  Meie juht, kes hoolitseb, et Elu Allikas voolab – et meie teenus on vaieldamatult kõige paremal tasemel kogu Eestimaal ja iga kaevu eest on põhjalikult hoolt kantud. Miku supervõime on tema (võimatu)missioonitunne.

  Liis

  KLIENDIHALDUR-PROJEKTIJUHT

  Supernaine, kes teab kõigist kõige rohkem nagu Vana Tark, ent siiski nii noor. Ta tervitab teid esimesena ja hoolitseb, et kõik küsimused saavad vastuse (ka pärast tööde lõpetamist). Tema supervõime on põhjalikkus ja soov anda. 

  Jarmo

  Jarmo

  KAEVUMEISTER

  Jarmo on kaevumeister, keda kohtate enda õuel. Vabal ajal käib Jarmo kalal ja sukeldumas. Veemees läbi ja lõhki. Tema supervõime on mitme-mehe-jõud.  Oma töös on ta täpne ja põhjalik ning temaga käib kaasas hea huumorimeel. 

  MAdis

  Madis

  KAEVUMEISTER

  Madis on kaevumeister, keda kohtate enda õuel. Madis on maamees, kes vabal ajal maalib või jookseb maratoni. Mõlemad tulevad kasuks ka kaevus. Tema supervõimed on püsivus ja loovus – ka väga pika tööpäeva lõpus viskab Madis nalja ja loob lahendusi.

  Aastal 2019 sai ettevõte konkurentsivõime tõstmiseks toetust Leader programmist, mille abil soetati tühjenduspump, järelhaagis ja välitelk. 

  Aastal 2020 sai ettevõte uute töökohtade loomiseks toetust Leader programmist, mille abil soetati 2 tühjenduspumpa, piikvasar, järelhaagis, välitelk, töötelefon, töötool ja sülearvuti. 

   TÄNAME SÜDAMEST!