fbpx

Salvkaevu puhastamine

Meie missioon on pakkuda kõigile võimalust nautida puhast joogivett 

Seetõttu hoolime igast kaevust ja garanteerime töö kõrgeima kvaliteedi. 

Kui vee tase kaevus hakkab märgatavalt alanema, vee kvaliteet ei ole hea või tundub, et kaev ei täitu enam nii kiiresti kui varem, siis tuleks ette võtta kaevu puhastamine.

Puhastuse käigus anname Sulle kaevu käekäigust põhjaliku ülevaate, pumpame kaevu vanast veest tühjaks, kaevame sette välja kuni kaevu põhjani ja puhastame kaevu seinad.

Lisaks tihendame rakked, et pinnavesi ei pääseks kaevu ja desinfitseerime efektiivse ja ohutu Dutrion lahusega kaevu, vee ja torustiku. 

Kaevu puhastamine ja desinfitseerimine tagab, et Teie kaevus on alati puhas vesi.

Kaevus on rohkem vett.

Vesi on puhas ja hea maitsega.

Kaevu eluiga pikeneb.

Varu endale vett.

Sõltuvalt veesoonest võib veetaseme taastumine võtta aega mõnest minutist kuni mõne päevani. Kuna seda aega on kaugelt võimatu ennustada, tuleks eelnevalt veenduda, et Sul oleks olemas vajalik vesi. Võid varuda ka nõusid, mille kaevumeister saaks Sinu jaoks ära täita.

Võimalusel eemalda kaevumaja.

Enne kaevumeistri kohale jõudmist oleks mõistlik eemaldada kaevumaja, siis saab kaevumeister kohe tööga pihta hakata. Kui selleks vajalikud vahendid, aeg või oskused puuduvad, siis teeme seda ise.

Mõtle vee ja sette peale.

Enne tööga alustamist küsib kaevumeister, kuhu suunda pumbata vesi ja kuhu panna kaevust tulnud sete. Kaevu põhjast välja kaevatud sete sobib ideaalselt mõne augu täitmiseks või ebatasasuse silumiseks.

Küsi kaevu puhastamisele pakkumist!

  Põnevat ja harivat lugemist kaevudest

  Puhas vesi Hajaasustuse programmi abil

  Hajaasustuse programm on mõeldud selleks, et parandada hajaasustusega maapiirkondades elavate perede elutingimusi. See aitab kaasa, et maapiirkonnas jääks elu ikka püsima. Hajaasustuse programmi 2024. aasta

  Loe rohkem

  Salvkaevu (põhja-)veereostus ja lahendused

  Salvkaevu jõuab vesi pindmistest põhjavee kihtidest ja veesoontest. Olenevalt piirkonnast ei pruugi salvkaevud väga sügavad olla, mistõttu võib ka maapealne reostus lihtsamini kaevuvee kvaliteeti mõjutada.

  Loe rohkem

  Meie teenus on kaevuomanike seas kõrgelt hinnatud

  Töö kiire ja korralik, tulemus SUPER! Tegija arukas ja mõistev. Kindlasti soovitan!

  Marika Järv

  Rahulolev klient
  Nojah, tegijaid vaadates jäi tunne nagu kaevu puhastamine oleks imelihtne 😁 Väga rahul, tegid kenasti töö ära ja jagasid ka nõuandeid.

  Kristi Ojaste

  Rahulolev klient
  Mikk tunneb ja armastab oma tööd ning loob väärtust sügavalt ja hoolega. Soovitan!

  Kairi Kivirähk

  Rahulolev klient
  Mulle kui praktiseerivale ehitusinsenerile on hingelähedane, kui noored inimesed ajavad oma asja suure entusiasmiga ning jäävad selle juures veel ka ülimalt professionaalseks. Hoolivad sellest mida nad teevad ja ei unusta seejuures asjaolu, milleks nad seda teevad. Sellise klienditeeninduse kogemine on elamus, mida kohtab harva. Soovitan Mikku julgelt ka kõigile teistele, lisaks ka oma kolleegidele. Kahjuks ei ole selline kogemus ehitussektoris normaalsus. Mikk jätka seda joont!

  Jüri Org

  Ehitusinsener
  Supper Kiire Töö Soovitan!!

  Veiko Talumees

  Rahulolev klient
  Motiveeritud ja kiire reageerimisega ettevõte. Ühed oma valdkonna parimaid. (Tõlge)

  Elie Pereira

  Rahulolev klient